KURUMSAL

Değişen ve gelişen teknoloji ile daima yanınızdayız.


Belsan By Evidente, 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Elektrik, Elektro Statik Toz Boyama , Metal Kaplama, Metal Akrilik Yüzey Boyama, ABS, PP Yüzey Boyama Ve Ahşap Desen Baskı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan bir firmayız.

Hizmetlerimiz; Her türlü Ürün Grupların Montajlama ve Paketlenmesi, Elektro Statik Boya ile Metal ve Alüminyum Zemin Boyama ve Desen Verme, Tüm Metal Ve Alüminyum Ürünlerde Hava Ve Fırın Kurumalı Yaş Boyama İşlemi, Tüm Plastik Ürünlerde Yüzey Desen Verme Ve (Tampon Baskı )Boyama İşlemi , Metal Yüzeylere Kalay Kaplama, Nikel Kaplama Ve Çinko Kaplama İşlemi yapılmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Yan Sanayicilik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Belsan By Evidente , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Belsan By Evidente